Włącz/wyłącz wysoki kontrast Informacje w języku migowym AAA
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich stosowanie w bieżącej konfiguracji.
Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies
X
  • Biuletyn Informacji Publicznej Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ
  • szukaj

 

Szanowni Geodeci!

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ wspólnie z Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu zaprasza Państwa w dniu 29 lipca 2020 r. od godz. 9:00 na telekonferencję poświęconą zmianom jakie wprowadza od 31 lipca 2020 r. nowelizacja ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne, z uwzględnieniem wybranych aspektów z projektu nowego rozporządzenia w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów […].

Telekonferencja będzie prowadzona w systemie Microsoft Teams. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem spotkania (.doc 139kB).

Warunkiem uczestnictwa w telekonferencji jest przesłanie do dnia 17 lipca 2020 r. do godz. 15:00 zgłoszenia na adres e-mail: modgik@geopoz.poznan.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail uczestnika oraz oświadczenie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ w celu rejestracji udziału w telekonferencji dot. nowelizacji ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne organizowanej przez ZGiKM GEOPOZ oraz PODGiK w Poznaniu, w zakresie wskazanym w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia i podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji uczestnika i udziału w telekonferencji. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z klauzulą informacyjną (.doc 45kB).

Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszenia.

Zachęcamy do przesyłania pytań, na które postaramy się wspólnie odpowiedzieć podczas telekonferencji. Pytania prosimy przesyłać do dnia 20 lipca 2020 r., na wyżej podany adres e-mail.
Jednocześnie informujemy, że na pytania na które nie odpowiemy, jak i te które zostaną zgłoszone podczas telekonferencji, odpowiemy do dnia 7 sierpnia 2020 r., a odpowiedzi zostaną przesłane na adresy e-mail które podali Państwo podczas zgłoszenia uczestnictwa w telekonferencji.

(-) Tomasz Powroźnik - Geodeta Powiatowy w powiecie poznańskim, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
(-) Andrzej Krygier - Geodeta Miejski, Dyrektor ZGiKM GEOPOZ

Wytworzył/odpowiedzialny za treść informacji:   Andrzej Rachuta 
Data wytworzenia informacji:   2020-07-07 
Wprowadził informację do BIP:   Aleksandra Jędrzejczak 
Data udostępnienia informacji w BIP:   2020-07-08 07:45:19 

© 2010-2019 Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ